fbpx

Klienci dzielą się swoimi doświadczeniami

Klienci, którzy kupili nasze produkty, dzielą się swoimi doświadczeniami z innymi (prześlij nam również swoje doświadczenia lub referencje na adres info@proerecta.pl)

Ogólna ocena naszych produktów

Proerecta KLASIK

4.50

Proerecta SHOT

4.70

„Jestem bardzo zadowolony. W wieku 49 lat zauważyłem zwiększoną wytrzymałość oraz mocniejszą i dłuższą erekcję.”

Jerzy K.

"49 lat, Miewałem czasami problemy z erekcją w przeszłości. Jeste zadowolony z Proerecty, czuje się bardziej pewnie."

Piotr F.

"Na razie jeszcze nie mogę obiektywnie ocenić, ale pewna poprawa wydaje mi się że jest widoczna, łatwiej mi utrzymać erekcję."

Paweł D.

"Proerect działa:-) mogę zdecydowanie dłużej i ta twardość ..."

Daniel

"Jestem zadowolony z produktu ale również produkt SHOT jest ciekawy, też mogę go polecić."

Jerzy Z.

"Niestety z erekcją u mnie na bakier, mam już 49 lat. Wydaje się że Proerecta to dobre rozwiązanie, mogę potwierdzić że działa, po prostu poprawia sztywność penisa. Brałem 2 tabletki przed sexem, wydaje się że żona nie miała na co narzekać, choć o niczym nie wie:-) ."

Antek K.

“Dosyć łątwy i tani sposób na poprawę erekcji. Każdego dnia 2 kapsułki i po 2-3 tygodniach zaczyna się coś dziać, w zasadzie można powiedzieć że nie będziesz już pamiętał słabszych dni."

Michał D.

“Dobry produkt w dobrej cenie. Ja zazwyczaj kupuje - trzy od razu, wtedy taniej. Potwierdzam dobry efekt, dziekuje!"

Adam L.

"Po pierwszym miesiącu używania Proerect Long, mogę pochwalić przede wszystkim siłę erekcji i nową energię. Chcę się mi...."

Janek S.

"Szybko i od razu działa, produkt spełnił moje oczekiwania pod każdym względem. Super smak, poręczne opakowanie. Na 100% kupię jeszcze raz."

Patryk K.

"27 lat, zero problemów z erekcją. Zamówiłem z ciekawości, ale na pewno kupię raz jeszcze, bo po prostu to cudowny produkt. Zdecydowanie poprawił moją wytrzymałość, potrzebowałem zaledwie chwilę zna drugi raz… Spodziewałem się paskudnego smaku, ale ten smak jest idealny."

Mateusz W.

"Mam już 40. Na razie użyłem tylko raz ale już mogę powiedzieć, że zauważyłem poprawę erekcji. Proerecte kupiłem bo kumpel polecił, a ja ostatnio zaliczyłem niestety wpadkę, chciałem się poprawić i zdaje się, że dałem radę - ja się cieszę, mogę spoko polecić."

Andrzej A.

"Mam już niestety 57 na karku ale nie mam dużych problemów z erekcją, ale zawsze może być lepiej. Zamawiam shota już drugi raz no i twardszy jest na pewno:-) no i drugi raz moge całkiem szybko."

Julian H.

"Niestety miałem dosyć poważny problem z erekcją. Mam 46 lat i poczułem to czego już dawno nie doświadczyłem. Poprawa sztywności penisa podczas erekcji,mogę sobie pozwolić na kolejny orgazm, generalnie wydaje mi się, że mam teraz większą ochotę na sex i bardziej intensywne orgazmy. Naprawdę wam dziękuje."

Roman B.

"28 lat, nie mam problemów z erekcją, po prostu spróbowałem z ciekawości... Potwierdzam, jest jeszcze lepiej, większa wytrzymałość podczas stosunku, przyjemny smak, jest ok !"

Jakub K.